[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate() [function.getdate]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
Колко тежи котето ви ?

Колко тежи котето ви ?

Болести, травми и странно поведение при котките. Съвети за добра грижа. Ветеринари и ветеринарни клиники.

Re: Колко тежи котето ви ?

Мнениеот tochica » Пон Мар 17, 2014 9:09 pm

Бандит е 3.6-7, а Смоки беше 4.100 днес, а не ми изгежда да е надебеляла даже ми се струва, че се е повталила. Иначе и двете яко търчат. Поне Бандит яде с апетит тези дни и Смоки не се опитва да и яде храната.
It would be funny if it were not so sad: people may feel they aren’t getting enough affection from their cat, while their cat may feel they aren’t getting enough attention from their person.
Аватар
tochica

Мнениеот Ioana » Сря Фев 07, 2018 2:35 pm

Котката ми е на 7 месеца и тежи 4кг.
Според вас това нормално ли е?
Ioana

Мнениеот joro70 » Сря Фев 07, 2018 2:50 pm

Зависи от породата - Вашата котка каква порода е ?
joro70

Мнениеот mar » Пон Апр 16, 2018 8:26 am

Моя е шарен с бял тумбак :D на 5год. 7.500 сега доктора го сложи на диетична храна :(
mar

Предишна

Назад към Здраве при котките