[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate() [function.getdate]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
Котешка храна

Котешка храна

Проблеми възникващи в съжителството Ви с домашния любимец. Дране на мебели. Уриниране не където трябва. Котките и децата, котките и бабите, котките и телевизора...кой командва?!

Re: КОТЕШКА ХРАНА

Мнениеот thuggy » Сря Ное 18, 2009 3:29 pm

Съжалявам може би за глупавият ми въпрос, но моя котарак адски много лочи мляко.. И даже една седмица не му бях сипвал вода.. Та въпросът ми е има ли нужда или млякото замества липсата на течности.
П.С: Не ми скачайте само на бой моля :mrgreen:
thuggy

Мнениеот Стефи » Сря Ное 18, 2009 4:23 pm

От вода има нужда, така че му сипвай и вода. И някои от моите обичат мляко и аз им давам. Мисля,че няма проблем да пийват по малко мляко,
Аватар
Стефи

Мнениеот thuggy » Сря Ное 18, 2009 4:33 pm

Ами моят само мляко пие като луд :)) Не се спира когато не спи де
thuggy

Мнениеот marilie » Сря Ное 18, 2009 6:37 pm

Котките трябва да имат постоянен достъп до прясна вода, особено ако имат гранули за хапване. А от прясното мляко повечето котета получават разстройство, особено ако го поемат в големи количества. Твоето явно е изключение, след като не споменаваш подобен ефект, но все пак те съветвам да ограничиш млякото на твоя котак. ;)
Изображение
Аватар
marilie

Мнениеот harry » Сря Ное 18, 2009 7:50 pm

Днес купих на Джо гранули на Леонардо за малко коте понеже marilie каза , че марката била много добра ! :) Още не ги е опитал , но дано да му харесат.
Изображение
Аватар
harry

Мнениеот люба иванова » Сря Ное 18, 2009 8:37 pm

Днес купих нова храна на малките пинцеси-Happi cat gunior на Супреме,супер премиум клас, немска.Не зная доколко е добра ,но я имаше на промоция-300грама пакет /който струва 6.00 лв/и още един подарък.Мисля,че не я харесаха особено много.Кажете си мнението за нея,ако някой я е ползвал.До сега са яли к-34 и 36.
Изображение
Изображение
Аватар
люба иванова

Мнениеот maya.n » Сря Ное 18, 2009 9:57 pm

Много странно, мислех че Нутрам е разпространена навсякъде из магазините , но се оказа , че само в един магазин в Люлин засега я откривам. По центъра все нямат...странно...сигурно не съм попадала.
Амбър хапва Nutram Kitten гранули, много ги харесва. За разнообразие съм взела една малка опаковка Про План , които също си хапва добре. Иначе "мокра" храна- варя и пиле (много често готвим вкъщи) с моркови или и давам пастет на нутрам китен/ нещо ги спряха напоследък ли :roll: ) и паучовете на Хилс :) когато е късно и е затворено съм вземала и на Friskies kitten парченцата със сосче, и тях си ги хапва :)
Все още има афинитет към млякото и никога не е имала проблеми, давам и по 2-3 големи лъжици да си близне :)
Да и имам на малката глезня менюто :mrgreen:
Изображение
Аватар
maya.n

Мнениеот thuggy » Чет Ное 19, 2009 12:13 am

marilie написа:Котките трябва да имат постоянен достъп до прясна вода, особено ако имат гранули за хапване. А от прясното мляко повечето котета получават разстройство, особено ако го поемат в големи количества. Твоето явно е изключение, след като не споменаваш подобен ефект, но все пак те съветвам да ограничиш млякото на твоя котак. ;)

Не, нямаме такъв проблем. Всичко си е нормално, даже ми прави впечатление, че като му дам вода и си седи така 2-3 дни и не иска да пие :) Явно моят нещо е сбъркан :)
thuggy

Мнениеот marilie » Чет Ное 19, 2009 12:34 am

maya.n написа:... и давам пастет на нутрам китен/ нещо ги спряха напоследък ли :roll: )

Майче, не са ги спряли пастетчетата, просто ги няма толкова масово по магазините, а гранулите на Nutram се срещат още по-рядко... А аз ти препоръчвам да опиташ едни много хубави пастетчета - Von Feinsten Kitten, на Animonda - много са добри (премиум качество), и не само те, ами и всички други пастетчета Von Feinsten.
Ето ги тези които ти препоръчвам:
Изображение
Изображение
Аватар
marilie

Мнениеот maya.n » Чет Ное 19, 2009 11:33 am

ооо тези сме ги опитвали и подивява на тях! :lol: явно наистина са добри, а честно казано, бях изключила , че мога да и вземам от тях. Иначе Нутрам си поръчваме от един магазин - голям пакет от 3 кг...докато го изяде ще мине на храна за големи котки :mrgreen: и там може сменим манджата :)
В понеделник за малкия рожден ден/ 6 мес/ мисля да и купя една хубава телешка пържолка и да я задуша с 2-3 кръгчета морков ,и да я гледам цял ден щастливо размазана и преяла как гони лениво мишоците :D
Изображение
Аватар
maya.n

Мнениеот люба иванова » Нед Ное 22, 2009 4:40 pm

Току- що видях, че има храни на промоция-Хилс, Роял канин ,Нутрам и др..Ако искате може да погледнете[img]ZOOMAGAZINI.COM[/img]На същия сайт видях и котешката тоалетна от дървесен тип.
Изображение
Изображение
Аватар
люба иванова

Мнениеот _Buba_ » Нед Ное 22, 2009 5:13 pm

maya.n, на изложението на котки взех адресите на всички магазини в София, където може да се намери Нутрам. Наистина не са много магазините и като гледам адресите, май в широкия център са 2 броя. Ако искаш, напиши ми e-mail на ЛС и ще ти изпратя сканирана брошурката. Взех за проба няколко модела от тази храна и коте Ади я хареса, така че мисля да купувам за разнообразие.
Можеш да правиш поръчка и online.
Аватар
_Buba_

Мнениеот Бубка » Съб Ное 28, 2009 1:05 pm

Моята обича да си похапва корнфлейкс 8)
Изображение

ЩракнетеТУК ако искате за да разгледате снимките на Бубка
Аватар
Бубка

Мнениеот harry » Съб Ное 28, 2009 5:13 pm