[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate() [function.getdate]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
Съжителство на две котки...

Съжителство на две котки...

Проблеми възникващи в съжителството Ви с домашния любимец. Дране на мебели. Уриниране не където трябва. Котките и децата, котките и бабите, котките и телевизора...кой командва?!

Re: Съжителство на две котки...

Мнениеот Ifffka » Вто Дек 08, 2009 9:24 am

Аз, Веси, честно казано не мога да помогна особено, но все пак Джеси е преживяла стрес. Може от това да е. Да иска да си почине малко.
А ние май вече имаме напредък. Снощи като се прибрахме беше същото положение. Пак съскане и ръмжене. И аз по- късно вечерта реших да поема инициативата, и да ги раизграя. Извадих всички играчки, които намерих естествено, и почнах да ги подмятам. Оказа се, че си имам трети футболист вкъщи :lol: И накрая Пуфинката така се разигра, че пак получи някакъв факс от горе, и затърча като луда из апартамента, а ходещият губер тръгна след нея. И се почна една гоненица до 12.30ч. сутринта. Накрая всички заспаха, само Пуфинката продължи сама да си дивее до 1ч. и накрая и тя заспа, и аз след нея :lol: Сутринта, пак със ставането Пуфинката реши да започне една гоненица, но Чарли пък беше гладна, и реши да омете каквото намери /това коте си хапва доста доволно :) /. И сега сигурно съсипват къщата. Пак от време на време Чарли ръмжи на Пуфлето, но сигурно означава:"Остави ме на мира", защото Пуфинката не се спира :oops: . А освен това Чарли спа на канапето, а предните две вечери спа под леглото на края на килима. А Пуфинката пък си ме гушка цяла вечер :)
Изображение
Изображение
Аватар
Ifffka

Мнениеот Vesinka_ » Вто Дек 08, 2009 1:44 pm

Да,Иве,сигурно защото е преживяла стрес или както каза Стефи може да е бременна..ама чесно казано не ми се иска да е забременяла,но каквото такова.Много искам да ги гледам като преди да се гонят вкъщи из целия апартамент,както при тебе се случва,става пълна лудница :lol: :lol: адски е забавно,но и понякога доста бели правят,не усещайки се .. :lol: ама те са душици златни,всичко им е простено! :) :) :)
Аватар
Vesinka_

Мнениеот Стефи » Съб Дек 12, 2009 2:10 pm

Вижте какво видях. Много ми харесва!
http://bg-pet.com/Cats/House/park.htm
Аватар
Стефи

Мнениеот harry » Съб Дек 12, 2009 2:15 pm

Хубаво изглежда ама не бих си затворил котката вътре :wink:
Изображение
Аватар
harry

Мнениеот Стефи » Съб Дек 12, 2009 2:40 pm

Моите и да искам да ги затворя не може, толкова са дебели, ама просто ми хареса.
Аватар
Стефи

Мнениеот sineokata » Съб Дек 12, 2009 8:48 pm

в развъдниците мисля,че ги използват, за да запазят малките котенца и бременните котки
по снимки в нета съм срещала подобни клетки
става въпрос за такива развъдници дето имат много котки
и на мен само ми харесва
Изображение
Изображение
Аватар
sineokata

Мнениеот Vesinka_ » Нед Дек 13, 2009 2:50 pm

При нас нещата се пооправиха,вече бушуваме и правим спринтовете както преди из целия апартамент с всичка сила.. :lol: :lol: Как се гонят двете не е истина! :lol: Пак Джесинка си я потупва с лапичка от време на време,ама вече по нормално го прави не като до скоро,така и се караше на Сивушка чак жал ме хващаше и винаги я дърпах настрана. :oops:
Аватар
Vesinka_

Мнениеот Стефи » Пон Дек 14, 2009 10:38 am

дната ще е водеща, адругата ще се подчинява, а за свикването ти казах, че няма страшно.
Аватар
Стефи

Мнениеот Ifffka » Пон Дек 14, 2009 11:52 am

При нас си разменят ролите :lol: Обаче така търчат, като рекламата на Фрискиз :lol: Нали няма да навреди на бебетата това скачане и лудуване? Аз между другото имам и друг проблем. Чарли май се опитва да маркира, защото много добре знае къде е тоалетната, но все пак пишка на пътечката в коридора, и на легото веднъж, и 2 пъти накилимчето пред леглото.
Изображение
Изображение
Аватар
Ifffka

Мнениеот Стефи » Пон Дек 14, 2009 1:19 pm

Да не е сърдита нещо?
Аватар
Стефи

Мнениеот Ifffka » Пон Дек 14, 2009 2:08 pm

Прави го този номер като стане от сън, и понеже го забелязах, като я видя, и я нося направо до тоалетната, тя излиза оттам и отива и се изпишква на пътеката :? . Аз пък не смея да й се карам, както се карам на Пуфката, че нали е още нова в семейството ...
Последна промяна Anonymous на Пон Дек 14, 2009 2:49 pm, променена общо 1 път
Изображение
Изображение
Аватар
Ifffka

Мнениеот Стефи » Пон Дек 14, 2009 2:24 pm

Не и пускай аванта, както е нова сега ще те пробва със всякакви номерца.
Изображение
Аватар
Стефи

Мнениеот Ifffka » Пон Дек 14, 2009 2:55 pm

Хаха, какви са ти тумбаци. А мен ме е страх да с прибера направо. Забравих една тенджера с пилешка супа върху печката, и само се моля да не са я докопали, че ще има да чистя :lol: Но моите маци още не стоят така сгушени като твоите. Но определено свикнаха двечките. Обаче е голямо дивеене.
Изображение
Изображение
Аватар
Ifffka

Мнениеот Стефи » Пон Дек 14, 2009 4:27 pm

Не се отчайвай ще се гушнат и те, аз имам още 2 котки. А за супата ще хапнат от тенджерата, а ако обърнат кофата и развлекат всичко...... Един ден оставих пържолки да се размразят, цялата къща беше осеяна с тях, но откакто имаме и куче имаме прахосмукачка, каквото не изядат те, го изяжда Мърла и няма проблем, то просто е изчезнало....
Аватар
Стефи

Мнениеот Ifffka » Нед Дек 20, 2009 11:16 am

А дали лудуванто може да навреди на бебетата? Моите маймуни търчат, въргалят се, от време на време чувам някое звучно "Туп" отнякъде.
Изображение
Изображение
Аватар
Ifffka

ПредишнаСледваща

Назад към Грижи за котките. Съжителство и дресировка