Каква е последната пакост, която направи котката ви?

Всичко останало за котките :-)

Re: Каква е последната пакост, която направи котката ви?

Мнениеот дезире » Сря Окт 20, 2010 3:56 pm

Хе, хе този Дарвин, още колко невероятни щуротии ще измисли. А,че не е дал да го снимаш е логично все пак е мъж , пък с грим. :)
ИзображениеИзображение
Аватар
дезире

Мнениеот pandachina » Чет Окт 21, 2010 9:01 am

Абе мъж, ама не знам дали не е обърнал резбата... :mrgreen:
Аватар
pandachina

Мнениеот subversive » Пет Окт 22, 2010 9:47 pm

Изображение
и съответно дунапрен на ситно из цялата стая Изображение
Аватар
subversive

Мнениеот дезире » Съб Окт 23, 2010 5:15 am

Доста се е потрудил Димби :D
ИзображениеИзображение
Аватар
дезире

Мнениеот svetlito78 » Съб Окт 23, 2010 8:18 am

Големи сладури!Изображение
На мен женското ми куче Тина(лека й пръст) като беше малка редовно се гримираше и червеше.Недай си боже оставя дамската си чанта отворена и всичко намирах извадено и унищожено.Слава богу паспорта си успях да го спася полу-унищожен и продължих да го ползвам докато му изтече срока.Митничарите умираха да се смеят при вида му :lol:
Но най-голямата беля: беше ми набарала боята за коса(тогава се боядисвах с една червена, течна мился че на Лореал)-малеее като се върнах от работа щях да припадна от гледката-на светло-бежавия ми чисто нов килим в спалнята -огромно червено петно Изображение, а Тина се крие виновно под кревата :oops:
Можех да направя цял музей от вещи, ако не ги бях изхвърлила- като се започне с паспорта, двата тома българо-английски,англ-бълг речници (тя беше Южно-африканка, а стопаните й българи, та сигурно е сметнала, че не излишно да знае стотина хиляди български думи) и се стигне до килим и цял един дунапренов диван разпердушинен до основи!!!Изображение

PS.: В Памет на скъпата ни Тинка - юни 1993-11 юли 2010
Изображение
Аватар
svetlito78

Мнениеот subversive » Съб Окт 23, 2010 8:19 am

Дезире, бая бая се беше потрудил Изображение Все едно не на котка, ами на куче я бях дала Изображение
Аватар
subversive

Мнениеот subversive » Вто Ное 02, 2010 11:27 am

ОК.. Снощи, докато сме били у нас, Димби съборил пакета със сухата храна (от тези на ProPlan, които са бая здрави, раздрал го като вестник и ял, ял, повръщал, пак ял.. Прибира се приятеля ми тази сутрин в тях и заварва повръщано, храна из цялата стая и Димби го гледа щастливо и мяука, че е гладен Изображение
Аватар
subversive

Мнениеот svetlito78 » Вто Ное 02, 2010 11:46 am

Малее, миличкото сладурченце - гладниченце :lol:
Крийте тези пакети, че да не стане ей такъвИзображение
Те и дебелички са много сладки, ама имат повече здравословни проблеми.Изображение
Изображение
Аватар
svetlito78

Мнениеот дезире » Вто Ное 02, 2010 6:00 pm

Тоя Димби, докато четох все едно гледах някое анимационно филче с главен герой Димби.
ИзображениеИзображение
Аватар
дезире

Мнениеот subversive » Сря Ное 03, 2010 4:59 pm

Такъв си е- лакомник Изображение И понеже вече трябва да е на диета, заради кастрацията и е сърдииит, че не му се дава да яде, колкото на него му се иска ^.^
Аватар
subversive

Мнениеот Izi » Чет Ное 04, 2010 10:05 am

Тези дни ми се струва,че Изи си е направил списък с пакости за изпълнение.... :D Първо, преди 2 дни събори 2 саксии с орхидеи като самите цветя бяха се разпръснали под спалнята,а за боровите кори нямам думи...цялата стая беше като малка оранжерия :D :D :D Снощи е изговил лукувиците на зюмбюлите които засях предния ден и е решил да ги ползва като топчета за игра....Но най-голямата му пакост беше тази сутрин...след като ни събуди в 6 дивя,дивя и се кротна нещо,но не му обърнахме внимание къде е и какво прави. След като приятелят ми започна да се приготвя за работа ме попита къде е котето и започна великото търсене.По принцип няма много места за криене в къщи така че започнахме да се притесняваме защото не отговаряше на нашите викания а и не го намирахме.Прозорецът на спалнята беше притворен и ми мина идеята че е решил да полети.Излязохме да го търсим навън и се оказа,че Изи е станал Батман.....беше в храстите под прозореца.Добре че са тези храсти та явно са умекотили доста падането (ние сме на 3-я етаж,но и блокът не е висок).Нямаше нито охлузвания нито куцаше,само където беше супер уплашен от бученето на колите....та приключенеца сега спи и се отърсва от стреса :D :D :D
Аватар
Izi

Мнениеот svetlito78 » Чет Ное 04, 2010 2:55 pm

Ооо душичката нежна,Изображение едва ли ще може да си довърши списъка след този стрес... Целуни го от менИзображение
Изображение
Аватар
svetlito78

Мнениеот Izi » Чет Ное 04, 2010 4:53 pm

Хахахахахах Изи благодари за целувките.....стресът отдавна го преодоля и в момента дивее с пълна сила :D :D :D :D
Аватар
Izi

Мнениеот щуро коте Лола » Пет Ное 12, 2010 9:35 am

Събори една снимка на племенницата ми в стъклена рамка и всичко стана на парчета ,а тя-все едно не знае за какво иде реч :lol:
щуро коте Лола

Мнениеот Orchidea » Пет Ное 12, 2010 1:26 pm

Тази сутрин влизам в хола и що да видя...Нашият хубавец,пръснал навсякъде въглените за наргилето..Те са крехки,и не искам да ви казвам ламината на какво прилича! :evil: :lol:
Аватар
Orchidea

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум