Каква е последната пакост, която направи котката ви?

Всичко останало за котките :-)

Re: Каква е последната пакост, която направи котката ви?

Мнениеот svetlito78 » Пет Ное 12, 2010 5:25 pm

Orchidea написа:Тази сутрин влизам в хола и що да видя...Нашият хубавец,пръснал навсякъде въглените за наргилето..Те са крехки,и не искам да ви казвам ламината на какво прилича! :evil: :lol:

Изображение
Изображение
Аватар
svetlito78

Мнениеот elza98 » Пет Ное 12, 2010 10:54 pm

Последната беше когато бутна една купа пълна с мандарини. Нали котките не ги харесват. :roll:
Изображение
Изображение
Аватар
elza98

Мнениеот lowe_kitten » Пет Ное 19, 2010 11:55 am

Последната пакост, която направи Сара, е, че се изпишка в саксията с цветето. Редовно го прави. :D :D :D
lowe_kitten

Мнениеот Geri » Пет Ное 19, 2010 6:41 pm

Последната пакост на Аби беше,че бутна саксията с най-хубавото цвете на майка ми а половината от пръстта беше в ботушите и :mrgreen:
Изображение

Изображение
Аватар
Geri

Мнениеот Orchidea » Вто Ное 30, 2010 2:02 pm

Поредната сутрин в която намерих гъбичката(за почистване на чинии) и телта(за тави) на земята...Гъбата дори беше наядена :shock: Това нащо,е всеядно...Онзи ден се опита да си хапва от ядките на морското свинче... :shock: :lol:
Аватар
Orchidea

Мнениеот дезире » Вто Ное 30, 2010 4:39 pm

Снощи си мислех, че скоро не сме научавали нищо за Марти, и ето ти го него в темата за белички :)
ИзображениеИзображение
Аватар
дезире

Мнениеот pandachina » Нед Дек 26, 2010 6:48 pm

Наш Дарвин днес ни изуми за пореден път. Някой от нас забравил да прибере тавата с коледната пуйка в хладилника след като е обядвал и само я е оставил на масата, увита в наелон. Това би трябвало да е безопасно, защото Дарвин човешка храна НЕ ОБИЧА, но за сметка на това е цар на пакостите, та господинчото продупчил една елегантна дупчица на наелона - точно колкото да си провре лапичката и да измъкне парче от пуйката. Установил е, че не обича такава храна и е зарязал парченцето върху масата. :mrgreen:
Аватар
pandachina

Мнениеот Kalska » Нед Дек 26, 2010 11:28 pm

Дарвин винаги ме е изумявал с тези негови идеи, хрумвания и пакости! Доста отдавна си спомням, че бях чела в същата тема как сте чистели прозорци заедно :D :D

Ема вече си има любимо местенце и във всекидневната :D Там има много цветя и тя много обича да рови и да разпръсква пръстта навсякъде, а после кротко да ляга в тях :D

Изображение
Изображение
Kalska

Мнениеот pandachina » Пон Дек 27, 2010 1:33 am

Ема изглежда страхотно в саксията - най-хубавото цвете, което съм виждала е тя. :wink:
Аватар
pandachina

Мнениеот Kalska » Пон Дек 27, 2010 1:38 am

Благодаря ти pandachina! Предай поздрави на Дарвин :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
Kalska

Мнениеот дезире » Пон Дек 27, 2010 7:40 pm

Дарвин наистина винаги е оригинален в пакостите си и те кара да се усмихнеш. А Ема е като за плакат-хубава и нежна.
ИзображениеИзображение
Аватар
дезире

Мнениеот K.A.I. » Сря Дек 29, 2010 4:09 pm

Днес Дикси ми помагаше да сваляме прането от простора. Понеже прането е много и го слагам в един леген, та да го пренеса на веднъж.. Та моята Дикси непрекъснато влизаше и излизаше от легена, като всеки път си изнасяше ту някой чорап, ту някоя тениска.. В крайна сметка повечето дрехи от простора се озоваха обратно в пералнята.

Това не й беше достатъчно, ами реши да ми помага и с почистването на апартамента.
Аз слагам покривка, тя влиза под нея, закача я с някой нокът и я влачи из целия апартамент, докато успея да я хвана и да я откача.
Залепих и един нов календар за 2011 година, но котката явно не го хареса и се погрижи той да бъде свален колкото е възможно по-бързо.
Бърсането с парцала няма да го описвам, погледнах, че не само ние правим тези работи :lol:

Бях сложила в коридора пликовете с боклука и бях наредила до тях празните шишета. Дикси толкова бързаше да види какво има там, че се подхлъзна или се спъна в бързината си и се преметна като кегла. Раздрънчаха се шишета, разхвърча се боклука.. Страшна работа просто.

Сега гледам, че се е укротила малко и я чакам да заспи, за да мога да си свърша работата :roll:
Аватар
K.A.I.

Мнениеот elza98 » Сря Дек 29, 2010 6:12 pm

Много голяма палавница! На Белла последната и пакост беше като прегриза коледните лапички и слушалките ми. :(
Изображение
Изображение
Аватар
elza98

Мнениеот K.A.I. » Сря Дек 29, 2010 8:01 pm

Това със слушалките и мен ме сполетя преди време.
А за лампичките ме беше страх, да не направи същото и за това не ги включваме. Нека гризе, но поне да не минава ток по тях.

За да не е спам, мога да кажа, че преди малко докато блея, Дикси си пийна от чашата ми с какао. :lol:
Аватар
K.A.I.

Мнениеот elza98 » Сря Дек 29, 2010 8:47 pm

Белла вече е пробвала много неща от чаша. Много е изискана. Даже вчера си близна от виното на мама! :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
elza98

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум