[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate() [function.getdate]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
Фрейя

Фрейя

Мястото за теми за вашата котка

Re: Фрейя

Мнениеот fantasmagorique42 » Съб Юни 06, 2015 4:35 pm

Благодаря много! Много сте мили.
Днес ни дойде гост и Фрейя веднага го посрещна :mrgreen:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Вкарваше трепереща лапичка в клетката и мръднеше ли заека се дръпваше :D
Since the beginning of time , mankind has used Music and Dance to commune with Nature and the Spirit of the Universe.
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот prikazka » Нед Юни 07, 2015 12:54 am

Много сладки фотоси,но семейните са ужасно милички :)Няма начин да не се харесат с мама и тати,та кой не обича бебоци ,а малките котета са безстрашни и обичат всеки,който ги глези:)
Не е нещастие да се родиш сред патици, стига само да се излюпиш от лебедово яйце.. Из 'Грозното патенце" на Х.К.Андерсен
Аватар
prikazka

Мнениеот fantasmagorique42 » Нед Юни 07, 2015 12:40 pm

Да наистина, кой не обича бебчета :D Вкъщи всички винаги са харесвали животните, имахме куче преди време, гледахме и два котарака, две братчета, последно имахме игуана, но почина в началото на годината, от тогава не искаха да гледат друго животно, но тъй като се наложи аз да дойда, малката дойде с мен. Майка особено ми е много мила, като си дойде от работа първото нещо което прави, е да хване Фрейя и я мачка и глезоти и си я разнася с нея, постоянно ходи да наднича къде е и какво прави, дори всяка сутрин бърза да я храни преди да стана аз :D
Since the beginning of time , mankind has used Music and Dance to commune with Nature and the Spirit of the Universe.
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот nakatasan » Пет Юни 12, 2015 5:51 am

Мило писенце. Кефи как козинката се разделя на слоеве :D
Живи здрави всички и много да се слушате
Душка е немирна писанка, много обичлива, любопитна и послушна.
Аватар
nakatasan

Мнениеот fantasmagorique42 » Вто Юни 16, 2015 3:02 pm

Разписваме се с нова доза снимки на поспаланата :mrgreen:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Едно от любимите места...столът, нейният стол! хахаха
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот fantasmagorique42 » Съб Юни 20, 2015 6:13 pm

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот fantasmagorique42 » Сря Юли 08, 2015 10:42 am

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот fantasmagorique42 » Чет Юли 23, 2015 7:31 pm

Изображение
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот fantasmagorique42 » Пон Сеп 21, 2015 5:39 pm

Здравейте на всички! Скоро не съм писала, но някак все не остава време, иначе преглеждам форума често. Днес съм малко притеснена, тъй като утре ще кастрираме Фрейя... Знам че вие ще ме разберете и просто реших да споделя.
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот serena70 » Пон Сеп 21, 2015 5:58 pm

Стискам палци да мине успешно и възстановяването да е бързо и безпроблемно :)
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено Изображение
Аватар
serena70

Мнениеот fantasmagorique42 » Вто Сеп 22, 2015 11:14 am

Благодаря ти, Серена. И аз се надявам всичко да мине нормално. Оставих я в клиниката току що....много ми е притеснено. Нямам търпение вече да мине всичко и да я взема.
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот fantasmagorique42 » Вто Сеп 22, 2015 3:22 pm

Прибрах я току що, гледа малко стреснато все още, малко е замаяна, но като цяло изглежда добре...
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот natispain » Сря Сеп 23, 2015 10:05 am

Каква красива голяма госпожица е станала!
Радвам се, че е добре и всичко е минало.
На нас за трети път ни предстои кастрация и си се притеснявам като че ли е за първи път.
Пиши как е.
Аватар
natispain

Мнениеот fantasmagorique42 » Сря Сеп 23, 2015 2:45 pm

Като че ли няма как без притеснения в такава ситуация. Ще стискам палци и при вас всичко да е наред. При нас май всичко е нормално. Вчера беше много омърлушена девойката, не можеше да си намери място, повърна два пъти, но вета каза че няма от какво да се притеснявам. Днес сутринта дори похапна, определено е по-активна от вчера, дори беше успяла да се качи в мивката в банята(от около месец ѝ е много любимо място), даже поспа там известно време.
Изображение
Изображение
И една снимка от миналия месец :D Наложи се да си приготвям багажа двойно повече време, защото всеки път когато исках да сложа нещо в раницата трябваше да вадя Фрейя ... и то по няколко пъти хахаха
Изображение
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот serena70 » Сря Сеп 23, 2015 2:49 pm

Ако можеш първите поне 2-3 дена я предпазвай от по-големи физически усилия, примерно скачане и катерене на високо, да не се отворят шевовете. Външният шев ще се маха ли или е с разградими конци?
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено Изображение
Аватар
serena70

ПредишнаСледваща

Назад към Моята котка