Фрейя

Мястото за теми за вашата котка

Re: Фрейя

Мнениеот fantasmagorique42 » Сря Сеп 23, 2015 3:08 pm

Ами опитвам се да я пазя доколкото мога, но се случва да я изпусна от око, пък и тоалетната ѝ е в банята и просто бях изключила, че ще има мерак да се качи там. Честно казано доста се стреснах като я видях да гледа умно от мивката. Оставих я да подреме малко там и после я свалих аз...
Външните шевове са два,не са разградими и трябва да ги махаме след десетина дни.
Since the beginning of time , mankind has used Music and Dance to commune with Nature and the Spirit of the Universe.
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот tochica » Сря Сеп 23, 2015 9:50 pm

Чаровница прекрасна, бързо възстановяване и от мен.
It would be funny if it were not so sad: people may feel they aren’t getting enough affection from their cat, while their cat may feel they aren’t getting enough attention from their person.
Аватар
tochica

Мнениеот дезире » Чет Сеп 24, 2015 6:02 am

Бързо възстановяване на хубавицата! Неприятна ситуация е, но нали е за нейно добро. Давай й по-мека храна да не се напъва при ходене по нужда.
ИзображениеИзображение
Аватар
дезире

Мнениеот fantasmagorique42 » Чет Сеп 24, 2015 3:00 pm

Благодаря много на всички за съветите и пожеланията! Много сте мили.
Днес Фрейя е малко дивичка, подскача насам-натам, потичва малко понякога. Явно се чувства добре, но все пак се притеснявам.
Since the beginning of time , mankind has used Music and Dance to commune with Nature and the Spirit of the Universe.
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот serena70 » Чет Сеп 24, 2015 3:29 pm

Не се притеснявай, всичко ще е наред :) в Ултравет ли правихте операцията?
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено Изображение
Аватар
serena70

Мнениеот fantasmagorique42 » Чет Сеп 24, 2015 3:36 pm

Да, точно там. Същия ден кастрирахме и заека на сестра ми там. Той също е много добре. Изключително съм доволна, много се радвам, че реших да ги оперираме там.
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот Rosi_72_ » Съб Сеп 26, 2015 11:12 pm

В последно време не влизам много и реших да видя какво прави малката Фрея :oops: А малката Фрея станала голяма красавица! :) И кастрацията съм пропуснала :oops: Извинявам се, че не можах да ви подкрепя тогава. Надявам се вече да е добре и да си вилнее на воля. Целувки за пухкавелка от нас :)
Аватар
Rosi_72_

Мнениеот fantasmagorique42 » Нед Сеп 27, 2015 4:44 pm

Мерси, Роси. Дивее момичето от втория ден още. Дори в момента гледам, че преподрежда едни списания в хола :D Всичко е наред при нас, остана само в петък или събота да свалим конците. Въпреки че откакто я взех знаех, че трябва и исках да я кастрирам, но все пак бях много притеснена, радвам се, че всичко тъй бързо и безпроблемно мина.

Изображение
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот fantasmagorique42 » Вто Сеп 29, 2015 3:19 pm

Ето два клипа на Фрейя, за сравнение колко е порастнала за половин година :D и все още не успява да го пребори това плюшено кученце :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=h2XVot-9GBU
https://www.youtube.com/watch?v=jKHuTeM2vG8
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот fantasmagorique42 » Сря Ное 04, 2015 1:44 pm

:shock: когато работи прахосмукачката
Изображение

Изображение

Изображение
:P
Изображение
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот Kot » Чет Ное 05, 2015 2:06 pm

Хубавица ненагледна е! Как смешно гледа на първата снимка, и от моите двама са така, убиват ме от смях.
Шарена пухкавелка.
Не знам кой е създал котката, но е направил много добре!
Аватар
Kot

Мнениеот fantasmagorique42 » Сря Ное 11, 2015 5:22 pm

А отворено е, защо не вляза да порверя как е вътре! :twisted:
Изображение
Много съм красива, малко ще позирам!
Изображение
Стига си чела, обърни ми малко внимание...
Изображение
остави и лаптопа..обърни ми внимание!! :D
Изображение
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот fantasmagorique42 » Вто Яну 05, 2016 11:59 pm

Честита нова година на всички съфорумци!Поздрави от мен и Фрейя!

Обимислям евентуално преместнване, добре ли е да я заведан на въпроснто място, за да видя дали би свикнла..примерно за няколко дни?
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот Koti&Lucy » Сря Яну 06, 2016 11:11 am

Честита Нова 2016 Година с пожелания за здраве, щастие и много радостни мигове с мацинка!
Аз съм местила Луси и сестричката й Коти, (докато беше жива),защото се налагаше да сменям жилището. Но не съм ги водила предварително за да видят мястото. След като се преместих, котките ми не са показали с поведение да не се чувстват добре на новото място. Свикнаха бързо,но при мен е малко по -различно, понеже бяха 2 котки и се подкрепяха взаимно.
И все пак си мисля, че ако ти се местиш заедно с котето,не е необходимо да му показваш новото място предварително, защото всяко едно местене,ако не е свикнала да излиза често, е стрес и няма да се чувства добре,понеже така беше преди с моите котета. Но пак зависи и от характера на мацинка,но все си мисля, че не е нужно опознаването на другото място.
Изображение Изображение Изображение

Радвайте се осъзнато на всеки един миг от живота си и знайте, че няма нищо сигурно и постоянно. Просто нещо или някой го има точно в този момент и Вие осъзнато му се радвайте.
Аватар
Koti&Lucy

Мнениеот fantasmagorique42 » Сря Яну 06, 2016 2:05 pm

Благодаря. Мен точно това ме притеснява да не я стресирам допълнително. Обаче пък не знам как ще реагира на новото място...има някакви неща като пердета, дето не знам дали няма да реши да смъкне, тъй като в сегашното жилище нямаме...и разни други подобни дреболии... Аз преместването още го премислям, точно заради нея. Вече веднъж я местих, но беше мъничка.
Аватар
fantasmagorique42

ПредишнаСледваща

Назад към Моята котка