[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate() [function.getdate]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
Фрейя

Фрейя

Мястото за теми за вашата котка

Re: Фрейя

Мнениеот serena70 » Съб Май 16, 2015 10:58 am

Много сладка мънинка принцеска Изображение като облаче е, така пухкава :D
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено Изображение
Аватар
serena70

Мнениеот streamofsun » Съб Май 16, 2015 4:27 pm

Не мога да и се нарадвам, невероятна е, чак ми се прииска да я цункам по гушката. <3
Аватар
streamofsun

Мнениеот fantasmagorique42 » Съб Май 16, 2015 6:26 pm

Точно като облаче е наистина! Все се чудех с какво да я сравня...мекичка, мъничка, пухенка... Много обича целувки по гушката :D направо се размазва от кеф :D
Since the beginning of time , mankind has used Music and Dance to commune with Nature and the Spirit of the Universe.
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот tochica » Съб Май 16, 2015 6:47 pm

Ужасно сладка е. А на тази снимка е просто супер смешна. Изображение Явно се харчи тази драскалка/играчка :)
It would be funny if it were not so sad: people may feel they aren’t getting enough affection from their cat, while their cat may feel they aren’t getting enough attention from their person.
Аватар
tochica

Мнениеот fantasmagorique42 » Съб Май 16, 2015 8:20 pm

Благодаря :P На мен винаги ми е смешна :D Според мен по-скоро е играчка...или поне вкъщи за това служи :D На няколко пъти се опитва да я ползва за драскалка, но определено дрънкащите топчета я разсейват и започва игра с тях.
Since the beginning of time , mankind has used Music and Dance to commune with Nature and the Spirit of the Universe.
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот fantasmagorique42 » Нед Май 17, 2015 10:53 am

И днес да подосаждаме с още малко снимки... :roll:
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот prikazka » Сря Май 20, 2015 9:27 pm

Фрея е прекрасна!Такъв малък бонбон-кОтеричка:).. Да ви е жива и здрава.Добре дошли и от нас .
Не е нещастие да се родиш сред патици, стига само да се излюпиш от лебедово яйце.. Из 'Грозното патенце" на Х.К.Андерсен
Аватар
prikazka

Мнениеот Rosi_72_ » Сря Май 20, 2015 9:51 pm

Красавица! :D Забелязвам рижи отенъци по челцето. Има ли и на други места. Много интерено и придава още повече чар! Да намачкаш малкото си съкровище от мен! :D
Аватар
Rosi_72_

Мнениеот fantasmagorique42 » Сря Май 20, 2015 10:18 pm

Мачкам, мачкам, по цял ден, или аз нея, или тя мен. :D Има рижи отенъци и на други места но това на челцето е най-наситено.
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот fantasmagorique42 » Чет Май 21, 2015 5:42 pm

Фрейя заспа, не си стегна багажа и отложихме заминаването. :lol:

Изображение
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот fantasmagorique42 » Пон Май 25, 2015 7:47 am

yawn
Изображение
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот svetlito78 » Пон Май 25, 2015 3:50 pm

Изключително сладка малка писанка...да я изпапкаш...как сладко спинка и играйка...направо неустоима! Да ти е жива и здрава! :)
Изображение
Аватар
svetlito78

Мнениеот fantasmagorique42 » Вто Май 26, 2015 12:06 pm

Малкото зверче се намира на ново място (наложи се да се преместя във Варна) и сега имаме цветя, голям зор е едното цвете, много си го хареса. На мен обаче ми се струва, понеже майка ми (тъй като трябваше да се прибера вкъщи) много ѝ трепери, на където мръдне и ходи след нея да я проверява какви ще ги свърши и тя, като че ли на инат го прави, или просто изнася представления, понеже усеща явно, че майка ги очаква. :D
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот Rosi_72_ » Вто Май 26, 2015 1:10 pm

Съгласна съм с теб. Изнася представление и се опитва да дресира майка ти :mrgreen: Ако може поговори с майка си и вдигнете саксията на място което Фрея не стига. Целувки за красавицата :D
Аватар
Rosi_72_

Мнениеот fantasmagorique42 » Вто Май 26, 2015 2:30 pm

За сега само едното цвете преместихме, но няма как да вдигнем всички, защото са големи растения и са може би около десетина на различни места из апартамента. Ако махна това ще отиде на друго, за това мисля е по-добре да я следя и да ѝ се карам и се надявам възможно по-скоро да се научи, защото виждам, че много добре знае, че няма никаква работа в саксиите. Дори поглежда постоянно дали я гледаме как си прави беличките. Имаше няколко счупени листа вчера, но се е случило докато мен ме нямаше. Просто си пробва номерцата да види дали пък някъде няма да минат :mrgreen: Пък колкото до цветето, надявам се в процеса на учене да не го унищожи напълно, днес още не го е доближавала, след последното мятане снощи вътре, много смешно скача (все едно човек се хвърля в басейн) и се гмурка в средата и наблюдава от там.
Аватар
fantasmagorique42

ПредишнаСледваща

Назад към Моята котка