[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate() [function.getdate]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
Фрейя

Фрейя

Мястото за теми за вашата котка

Re: Фрейя

Мнениеот Kot » Вто Май 15, 2018 1:10 pm

Сладурана :) Добре че местенето й понася, че всеки с особеностите си.
Такава хартиена торба от Камуфланд и ние имахме, Черньо я ползваше.
Не знам кой е създал котката, но е направил много добре!
Аватар
Kot

Мнениеот fantasmagorique42 » Вто Май 15, 2018 9:35 pm

Да, на мен ми прави впечатление, че с новите места бързо свиква. Откакто съм я взела, за 4ти път сменяме мястото и проблем няма. С нея и на гости дори сме ходили, за около час вече е огледала и издушила всичко, на всякъде и броди спокойно. Единствено, че се налага да се учим, че не се качва на масата и на кухненския плот всеки път. Все още успех нямам с това начинание...не съм сигурна че този път ще се получи :D Самата холна маса е по-ниска от досегашните и някак дори нямам надежди, че ще спре да е отгоре... Но на мен това не ми пречи особено.
Единствено ме притеснява дивана, има кожа отстрани, почти съм я отписала, просто като е купуван не е имало идея да има котка в този апартамент. Другото интересно на новото жилище е, че е партер и често на прозореца изскачат разни котенца, а Фрейя е във възторг от това, на мен също ми е доста интересно да я виждам как реагира на себеподобни от сантиметри разстяние през прозореца.
Ето я и Фрейчето на масата търсеща внимание, докато се опитвам да гледам филм :mrgreen:
Изображение
Since the beginning of time , mankind has used Music and Dance to commune with Nature and the Spirit of the Universe.
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот Kot » Вто Май 15, 2018 10:19 pm

Да, не може така да се гледа филм! Особено щом пък главният герой е на масата :mrgreen: На нас уличните котки не ни правят впечатление, може би защото всеки си има другарче, но виж гълъбите са друго нещо :o
А това с плота и масата е безнадеждно... Всичко е под контрол, при мен гардеробите са завързани :D Но опитите не спират.
Аватар
Kot

Мнениеот joro70 » Сря Май 16, 2018 11:18 am

Страхотно е Фрейчето.
при мен гардеробите са завързани
- Кот, и при мен са завързани , но Весето вече се ошлайфа в занаята и започна да си ги отвързва. Та ще минаваме на катинари :shock:
joro70

Мнениеот Kot » Сря Май 16, 2018 11:26 am

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Kot

Мнениеот fantasmagorique42 » Нед Юли 08, 2018 1:23 pm

С Фретка-гофретка си играем
https://youtu.be/MlYxoA5SM4w
Новата тоалетна на Фрейчето
Изображение
И разбира се Фрейчето се пули
Изображение
Since the beginning of time , mankind has used Music and Dance to commune with Nature and the Spirit of the Universe.
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот Kot » Нед Юли 08, 2018 2:51 pm

Каква пухкава опашка имате :mrgreen:
На втората снимка май се е втренчила в бирата :twisted:
Аватар
Kot

Мнениеот fantasmagorique42 » Вто Юли 10, 2018 8:43 am

Като я познавам може и в чашата да гледа, щото това ми е единствеата, от чашите за вино или бира, дето не успя да счупи :mrgreen:
Аватар
fantasmagorique42

Предишна

Назад към Моята котка