И сам войнът е войн - Lucycat alone.

Мястото за теми за вашата котка

Re: И сам войнът е войн - Lucycat alone.

Мнениеот tochica » Пон Яну 04, 2016 1:26 pm

:lol: :lol: :lol:
It would be funny if it were not so sad: people may feel they aren’t getting enough affection from their cat, while their cat may feel they aren’t getting enough attention from their person.
Аватар
tochica

Мнениеот дезире » Пон Яну 04, 2016 2:31 pm

Еха, тук има един конкурс "Аз съм си аз" направо сте за там :)
ИзображениеИзображение
Аватар
дезире

Мнениеот Koti&Lucy » Пон Яну 04, 2016 2:44 pm

дезире написа:Еха, тук има един конкурс "Аз съм си аз" направо сте за там :)

Вече сме се записали,но сме малко участници в конкурса,за да се проведе,да ви приканим...,Дезире и tochica и всички останали,които биха изявили желание да се позабавляват... ?
Изображение Изображение Изображение

Радвайте се осъзнато на всеки един миг от живота си и знайте, че няма нищо сигурно и постоянно. Просто нещо или някой го има точно в този момент и Вие осъзнато му се радвайте.
Аватар
Koti&Lucy

Мнениеот enikol » Пон Яну 04, 2016 6:10 pm

Ах, тази Луси! Така ме развеселиха снимките и. Посмях се с глас :D Целувки и гушки!

Изображение
Изображение "Когато човек играе с котe, е неизвестно кой повече се забавлява." Мишел дьо Монтен
enikol

Мнениеот Koti&Lucy » Сря Яну 06, 2016 2:41 pm

Здравейте отново,вчера Луси откри ново място за спане,но за нейно съжаление,не беше за дълго,защото след като я снимах,я махнах от там и затворих.Но вече си имаме снимки на куче в чекмедже :lol: ( https://www.youtube.com/watch?v=27YPcDcY6HA ),в нашият случай - маче в чекмедже :P :
Изображение
Изображение
Изображение

Радвайте се осъзнато на всеки един миг от живота си и знайте, че няма нищо сигурно и постоянно. Просто нещо или някой го има точно в този момент и Вие осъзнато му се радвайте.
Аватар
Koti&Lucy

Мнениеот enikol » Сря Яну 06, 2016 4:30 pm

Koti&Lucy написа:Вчера Луси откри ново място за спане,но за нейно съжаление,не беше за дълго,защото след като я снимах,я махнах от там и затворих.

Ах, колко си лоша :), развалила си на Луси удоволствието. На първата снимка какъв сърдит поглед е отправила към теб. :)
Изображение "Когато човек играе с котe, е неизвестно кой повече се забавлява." Мишел дьо Монтен
enikol

Мнениеот Koti&Lucy » Сря Яну 06, 2016 5:32 pm

:lol: :lol: :lol: Така си е,направо развалих на Луси плановете,но един път като й хареса дадено място,задължително пробва дали ще мине номера отново... :roll:

Аватар
Koti&Lucy

Мнениеот tochica » Сря Яну 06, 2016 8:35 pm

Мда, много хубаво се спи в гардероби и чекмеджета :)
It would be funny if it were not so sad: people may feel they aren’t getting enough affection from their cat, while their cat may feel they aren’t getting enough attention from their person.
Аватар
tochica

Мнениеот Koti&Lucy » Пет Яну 08, 2016 4:23 pm

Здравейте отново на всички! Изображение
Луси започна да се отпуска и да свиква,че е самичка(без сестричка),а когато съм си вкъщи,гледам да я разигравам (в процес на играта,се чудя кой кого разиграва :lol: ) с някоя измислена играчка,за да не се чувства самотна(и тя,както и аз без Коти).И така днес пак направих няколко снимки,докато играехме със станьолено топче и един кашон от водка.Тази "играчка"(станьолчето) тя си я избра,когато изхвърлях фолиото,което бях ползвала за готвене,защото докато смачквах станьола,той шумкаше и Луси дойде,започна да гледа с любопитство,какво е това шумкавото,което държа?Тогава аз откъснах друго чисто фолио,смачках го пак,Луси ме зяпна в ръцете и аз го подхвърлих.Тя се изстреля към топчето и започнахме друга игра,тя се пъхне в кашона от водка и ме дебне,аз й метна станьолчето,тя се спусне да го хване,и започне да го подритва с лапички.Ето и част от играта:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
А тук я снимах,докато й подмятах розовата мишка,за да се разиграе,но нещо не беше много ентусиазирана,друго си е шумкащо станьолено топче ... https://www.youtube.com/watch?v=CrFsWsNTALE

Аватар
Koti&Lucy

Мнениеот tochica » Пет Яну 08, 2016 11:42 pm

Много е сладка как лови със скок. И у нас топчетата от фолио са на почит :)
Аватар
tochica

Мнениеот дезире » Съб Яну 09, 2016 8:41 am

Красавица е Луси!
ИзображениеИзображение
Аватар
дезире

Мнениеот svetlito78 » Съб Яну 09, 2016 9:48 am

Прекрасна Луси!!! Влюбени сме в нея <3. Да сте живи и здрави и да се радвате взаимно дълги, щастливи години! :)

ПП.: Много ти благодаря, че поддържаш конкурсите и подканваш форумците да се запишат, защото аз буквално се изморих и ми омръзна от тяхното безхаберие. Ако има достатъчно участници ще ги пусна за гласуване.
Изображение
Аватар
svetlito78

Мнениеот enikol » Съб Яну 09, 2016 11:20 am

svetlito78 написа:Прекрасна Луси!!! Влюбени сме в нея <3

И аз! Толкова е сладка!
enikol

Мнениеот Koti&Lucy » Съб Яну 09, 2016 7:52 pm

Благодарим на всички за милите думи и за подкрепата в човеко -котешките ни игри. :P :*
Светле и аз се надявам съфорумниците да се включат в конкурса, но явно не на всеки му е до конкурс,но все пак хубаво щеше да бъде да вземат участие и други котешки сладурковци и да се проведе конкурса,за да се позабавляваме. Дано пък някои човеци на котарани се престрашат и участват. Много ще се радваме.

Аватар
Koti&Lucy

Мнениеот fantasmagorique42 » Пон Яну 11, 2016 8:08 pm

Луси е много хубава! Толкова сладка муцунка има! Как мило гледка от кутийката :D
Since the beginning of time , mankind has used Music and Dance to commune with Nature and the Spirit of the Universe.
Аватар
fantasmagorique42

ПредишнаСледваща

Назад към Моята котка