Търсим ангорец от Велико Търново :)

За най-сладкодумните и за тези, които считат, че обявите във сайта не са им достатъчни.

Търсим ангорец от Велико Търново :)

Мнениеот borisov87 » Нед Апр 26, 2015 12:55 pm

Привет имам ангорка ,до сега беше наред ама покрай велик ден на село явно подивя, там я пусках малко навън по цимента да се пeче и тука последните дни взе да пощурява и разбрах че се е разгонила, защото от вчера почна да мяука , ляга на килима и не мърда с часове, търка се в столове и стени, като я милваш почва да мяучи и трепери цялата. Та търсим ангорец от Велико Търново или региона, в olx видях обява че продават ангорски котета от развъдник във Велико Търново и не знам дали срещу заплащане биха се съгласили да я оставя 1-2 при тях докато стане работата. Не ми се иска да я кастрирам понеже искам да има поне едно поколение котенца, а и разбрах че било хубаво поне един път да се е окотила преди кастрация. Иначе това е котката
Изображение
а тук е като малка септември -октомври 2014
Изображение
точната възраст не се знае, понеже септември като я вземах човека каза че била на около 2 месеца и след месец да съм и направел обезпаразитяване.

Иначе е много гальовна и глезена , в началото имахме проблем , понеже съм по нервен , а и не бях гледал животно до тогава и като правеше бели и се карах , даже съм я бил за което съжалявам , но няма как да върна времето назад. Един съфорумник netispain ми каза твърдо че това не е начина да се възпитава и от тогава нямаме проблеми, иначе вече буквално я имам като човек - част от семейството :).

Иначе сега като отварям терасата все се качва да зяпа ама много не я пускам , щото чета че може да скочи след птичка или насекомо, та имам един стелаж пластмасов от тея за баня и мисля да го сложа до прозореца и като напече там на него да си стой и зяпа, че да не направи бела. Иначе на село като бяхме , много се радва като я пуснах вън на цимента. То беше слънчево и цимента се беше нагрял и тя се търкаля буквално като прасе в кочина :D.

Та да се върнем на най-важното ако има някой от Търново с ангорецнека пише :)
borisov87

Назад към Обяви