[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate() [function.getdate]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
Книга за домашните любимци

Всичко останало за котките :-)

Мнениеот sashka » Нед Апр 15, 2018 10:35 am

Дъщеря ми обожава животните. Много искам да ѝ взема някаква книжка с интересни факти за домашните любимци. Знаете ли някоя такава книжка, която може да ѝ купя?
sashka

Re: Книга за домашните любимци

Мнениеот fantasmagorique42 » Нед Апр 15, 2018 12:02 pm

Като прочетох поста ви, се сетих за една книга, която ми подариха когато бях дете. „100 най-удивителни животни на земята“ се казва. Беше ми ужасно интересна и съм я препрочитала няколко пъти. Има информация за най-различни видове животни, разделени са на категории, за всеки отделен вид има и интересни факти, също така илюстрациите са хубави. Зависи и на каква възраст е дъщеря ви все пак, когато на мен ми подариха тази книга бях на около 10. Ако посетите някоя по-голяма книжарница според мен ще откриете доста варианти, дори може би ще има нещо конкретно за домашните любимци и съобразено с възрастта на детето ви. Когато бях малка продаваха много забавни и образователни книжки-албуми с породите кучета и котки и към тях имаше стикери. Трябваше да се залепя стикера с кучето или котката на страницата на която е информацията за породата.
Since the beginning of time , mankind has used Music and Dance to commune with Nature and the Spirit of the Universe.
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот mishomihailov » Пон Апр 16, 2018 7:35 pm

И аз се сетих за една книжка. Имаме я вкъщи - Да се запознаем! Домашни любимци. Поразтърсих се дали ще я намеря, може да си я поръчаш от https://ciela.com/knigi . Книгата е написана по доста интересен начин.
mishomihailov

Мнениеот sashka » Съб Апр 28, 2018 10:24 pm

И двете звучат супер. Ще ги потърся, за да може да ги чете детето.
sashka

Мнениеот gaba » Нед Апр 29, 2018 12:36 pm

Любовта към животните трябва да се възпитава от ранна детска възраст.
gaba

Мнениеот Kot » Нед Апр 29, 2018 1:52 pm

Не знам кой е създал котката, но е направил много добре!
Аватар
Kot

Мнениеот mishomihailov » Пон Апр 30, 2018 8:53 am

Готино клипче :)
mishomihailov

Назад към Общ форум