Каква е последната пакост, която направи котката ви?

Всичко останало за котките :-)

Каква е последната пакост, която направи котката ви?

Мнениеот pandachina » Вто Авг 10, 2010 9:03 am

Дано не дублирам някоя тема, но аз поне не намерих такава. И така - темата е ясна - нека тук разказваме пакостите на нашите пухкави четириноги приятели. :wink:

Дарвин снощи ми събори чашата с айран. Както си лежеше, просто стана, отиде до чашата, събори я с елегантен жест на лапичката и се отдръпна настрани, за да наблюдава как течността изтича и омазва всичко наоколо. :lol: После шоуто продължи, като гонеше парцала, с който бършех следите от поразията му. Накрая ме захапа, защото не му позволих да отмъкне парцала под леглото. :lol:
Аватар
pandachina

Re: Каква е последната пакост, която направи котката ви?

Мнениеот Ifffka » Вто Авг 10, 2010 9:07 am

Пуфата вчера пък съборила една икона от стената :? Луда, луда ....
Изображение
Изображение
Аватар
Ifffka

Мнениеот plamyyy » Вто Авг 10, 2010 6:41 pm

Ами това е нищо, Лиза онзи ден се скара с приятеля ми, а когато е сърдита е много лоша, та от яд му изгриза кабела на зарядното за телефона, мисля че ревнува от него, защото дълго време си бяхме само двете и първите дни след идването му беше неузнаваемо буина и агресивна, за щастие сега си е старото изпълнително коте :), но зарядното падна в боя.
Аватар
plamyyy

Мнениеот дезире » Вто Авг 10, 2010 7:44 pm

Писан изглежда абсолютно като Дарвин. Любимата му пакост е се изпишква в найлонови торбички, които сме забравили да приберем. Изобшо в къщи се крие абсолютно всичко- дрехи,обувки,чанти. Иначе всичко е потенциална мишена за маркиране. :wink:
ИзображениеИзображение
Аватар
дезире

Мнениеот maya.n » Вто Авг 10, 2010 9:47 pm

Амбър пък се стресна като и пляснах /а аз уж за да се заиграя/ с ръце и така подскочи на дъга, че си скочи в паничката с консервата и имаше рибна котешка консерва по стената, килима и цялата и козина- всичко се омириса на мммм...досещате се.... :lol: всичко завърши благополучно с баня за всеки пострадал :) Амбър има смешни снимки как гледа сърдито иззад една бебешко-жълта хавлия :)
Изображение
Аватар
maya.n

Мнениеот Ifffka » Сря Авг 11, 2010 7:44 am

:lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
Ifffka

Мнениеот pandachina » Сря Авг 11, 2010 9:57 am

хахахаха, Амбър обира точките! :lol: А за Писан с това пишкане в торбичка простооооооо нямам думи - много е смешно отстрани, ама си представям какво ви е на вас.

Дарвин нощес пак го прихванаха лудите и събори някакви метални части върху теракота в коридора. Събуди всички у дома, ама и той здравата се беше стресирал и настръхнал като таралеж. Сутринта взех една от тези части и я сложих пред него, а той побягна през глава да се крие.:lol:
Аватар
pandachina

Мнениеот дезире » Сря Авг 11, 2010 4:28 pm

Писан лудите го прихванаха сутринта докато мъжа ми спеше. Сбясна скорост се засили от хола през коридора в спалнята, скочи върху мъжа ми, използва го за трамплин и от там се метна на прозореца и наблюдаваше реакции. Иска си вниманието и играта докато е още хладно.
ИзображениеИзображение
Аватар
дезире

Мнениеот pandachina » Пет Авг 13, 2010 8:59 am

Е това е събуждане с класа! :lol:
Аватар
pandachina

Мнениеот mallina » Пон Авг 16, 2010 5:01 pm

Жужунета вчера се почви с птиче в уста :( Влизам в кухнята и гледам пера по пода, малко след това тя захпала едно птиче и ме гледа :( ужас! Едва успях да я хвана, а приятеля ми взе птичето (май беше в шок) и го занесе навън, качи го на едно дърво. Жужа явно не рабра, че сме го взели и дълго си го търси из стаята :lol: Милото птичнце, дано да е оцеляло :? До сега не беше правила така :(
Аватар
mallina

Мнениеот cambrils » Пон Авг 16, 2010 5:25 pm

Ами всъщност всичко, което върши Туф, за обикновените хора е пакост. За мама например... Постоянно мъмри (преди се караше по Туф, но сякаш вече е осъзнала, че горкичкото е глухо).

Та откакто обаче спрях да приемам лудите му действия като пакости, всичко е наред.

Но когато беше по- малък (т.е. 1-2 седмици след пристигането му вкъщи) единственият път, когато се изходи на неподходящото място по голяма нужда... го свърши доста старателно. Наистина се постара да влуди майка ми.

Нали знаете как е, нова храна, ново жилище.. Диарията е неизбежна.

Вечер е. Туф е в хола. Заиграва се зад саксията в ъгъла. И изведнъж- о, небеса- кафяви пръски из цялата стена!

И нека не навлизам в повече подробности. Въпреки, че ми се иска да забравя този случай, физиономиите и на мама, и на Туф винаги ще останат в съзнанието ми :D
ИзображениеИзображение
Аватар
cambrils

Мнениеот devil » Пон Авг 16, 2010 6:18 pm

М това да ви говори нещо Изображение

Сега ще ви разкажа как ги счупи.В същия ден котето стана малко по рано от обичайното и се изпишка на килима пред баща ми. М за тази изтория тук http://kotkite.com/forums/viewtopic.php?f=12&t=2091 и след като си легнахме го оставих да спи на другото легло при компа а аз отидох на отсрешното легло.Аз съм заспал той е станал бута чашата от масата при компа пада долу върху чинията в която му беше вечерята и ги счупва и продължава да си спи и аз ставам сутринта изумен :D
devil

Мнениеот silviasiska » Вто Авг 17, 2010 10:07 am

моето коте мери е много дива сутринта е луда на обяд спи а вечерта паак е лудал.Та веднъщ бях оставила на масата една купа с пържени картофи тя от леглото ми се качила на еднин стол и от него на масата и се настанила в купата с картофки и е заспалата мо явно и и се припишкало и се е испикала вътре в купата и аз я видях че е вътре почнах да се смея като луда на като пробвах от картофите ми стана лошо това е лудата ми мери! :D
здравейте на всички казвам се силвия и обожавам котки ако може който знае кога има котешка изложба да ми пише
Аватар
silviasiska

Мнениеот pandachina » Вто Авг 17, 2010 11:44 am

:lol: :lol: :lol:
Аватар
pandachina

Мнениеот silviasiska » Вто Авг 17, 2010 1:34 pm

Изображение
здравейте на всички казвам се силвия и обожавам котки ако може който знае кога има котешка изложба да ми пише
Аватар
silviasiska

Следваща

Назад към Общ форум