Хотел за мацонки?

Всичко останало за котките :-)

Хотел за мацонки?

Мнениеот elen4e » Сря Ное 25, 2009 10:58 pm

Много моля някои да сподели ако знае нещо като хотел за котки в пловдив!!!!!Трябва да оставя котето някъде за 3 дни а няма към кого да се обърна :cry:
elen4e

Re: Хотел за мацонки?

Мнениеот harry » Пет Ное 27, 2009 1:11 pm

Ми намерих само телефон : 0887243670 за някакъв хотел в Пловдив .
Изображение
Аватар
harry

Мнениеот martinec » Пет Ное 27, 2009 10:23 pm

A защо не го оставиш само?Ние нашето го оставихме на 10 месеца за 3 дни само и нищо му нямаше.Оставихме му повече храна и вода - спало почти през цялото време, не направило никаква беля :D .За 3 дни нищо му няма, а някьде ако го дадеш може и да го стресираш...
Аватар
martinec

Мнениеот elen4e » Пон Ное 30, 2009 10:31 am

Притеснявам се да го оставя сам още. . .Както е вечно гладен :D Ще изяде всичко и после ще гладува. . .Благодаря за телефона ще пробвам там и ще видя какви са условията :)
elen4e

Мнениеот martinec » Пон Ное 30, 2009 12:44 pm

Извинявам се ,че пак се намесвам,но ние сме имали 3 котки-коя за малко,коя за много време, но винаги сме им давали храна на корем.Едната в началото повьрна 2 пьти от преяждане,но след това сама си регулираше количеството...Скоро имахме кандидат-зет :lol: ,ами той горкия не беше виждал толкова ядене наведньж и след една седмица престой си замина сьс солидно коремче и без никакьв интерес кьм госпожицата ни:lol: Просто само спеше след якото нахранване до следващия пьт :lol: Може би е както ги свикнеш в началото...Успех,дано намериш хотел за твоето котенце!!!
Аватар
martinec

Мнениеот elen4e » Пон Ное 30, 2009 5:18 pm

:lol: Ако беше по голям да, но тои е само на 3 месеца, даже днес ги прави :D Още изобщо не знае къде се намира :lol: Но ще измисля нещо :D Благодаря още веднъж за съветите :)
elen4e

Мнениеот LoVeCaTs » Нед Юни 20, 2010 11:10 pm

Мале аз колко се чудих къде мога да си оставя котето като ходя на море и съм точно от Пловдив...дано да намеря решение и да не тормозя съседката :mrgreen:
LoVeCaTs

Мнениеот zlatabani4ka » Пон Юни 21, 2010 6:48 pm

Мен друго ме притеснява! Мислим да ходим на море, но някак не върви на я оставим сама, а да вземем кучо..малко е гадно! Ще има кой да я храни и даже да я погали по 1 час на ден, но те си искат внимание, особено като са малки! Моля ако някой е ходил с коте на море или другаде да каже какви са му впечатленията и дали има вариант и тя да дойде? Принципно не е страхлива и реагира добре като ходим на вет. или тичка в коридора на блока, но засега сме до там!
Аватар
zlatabani4ka

Мнениеот gerundelka » Пон Юни 21, 2010 6:53 pm

Моето мнение е да не взимаш писанката на море. Само ще се стресира от пътуването и от смяната на обстановката. Поне моите доста трудно преживяха трите премествания от апартамент в апартамент ..... Щом ще има кой да наглежда котето не виждам какъв е проблема. А що се отнася до това дали могат сами да остават - моите и за по две седмици са оставали сами и то от малки са свикнали ..... в смисъл поне при мене е нямало проблем с това 8)
Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
Аз съм човекът, който те отвращаваше
Аз съм човекът, на когото се подиграваше...
....Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
Но и аз съм Човек - като теб.
Аватар
gerundelka

Мнениеот pandachina » Вто Юни 22, 2010 9:00 am

Баничке, и аз смятам, че не е много разумно да водиш Муки на море. Наистина ще се стресира от дългият път и съвсем новата обстановка. А и го има рискът да се измъкне по някакъв начин от квартирата поради стреса и после да не я откриете. Изобщо съвсем различно място е и тъкмо ще свикне с него и отново ще изживее същият стрес от пътуването обратно към София.
Но ти си познаваш котето най-добре и решението си е твое. Ние можем само да изказваме мнение. :) Пиши какво си решила.
Аватар
pandachina

Мнениеот zlatabani4ka » Вто Юни 22, 2010 4:07 pm

Еми може би сте прави, просто някак не е честно, че него го взимаме! Еми то до морето има много време и ще видим! Най-вероятно ще е наказана вкъщи! Иначе е много любопитна, но наистина ако стане нещо после ще съжалявам много, а и ние море няма да видим с нея!
Аватар
zlatabani4ka

Мнениеот gabrielich » Вто Юни 22, 2010 6:03 pm

И в крайна сметка отиде ли котето в хотел? :roll: :wink:
Изображение
Аватар
gabrielich

Мнениеот Desito i Pufito » Вто Мар 01, 2011 7:41 pm

Знам, че темата е старичка, но искам да споделя, че когато ходих на море(за 11 дена), оставих котето само вкъщи, само дядо ми идваше всеки ден да я храни, също и останалите животни, а щом се прибрахме всички бяха в отлично състояние, само котето беше доста надебеляло :D
ИзображениеИзображение

Изображение <== PuffyИзображение От прекрасната svetlito78
Изображение
Аватар
Desito i Pufito

Мнениеот gothic_queen » Сря Мар 02, 2011 1:21 pm

Ами то нашите котки от малки ги мъкнем по коли .Нали сме с мъжо от Сандански,а живеем в Пловдив,та като се прибираме по празници ги вземаме с нас,няма как.Досега не са имали проблеми с пътуването,оставяме ги да се разхождат в колата,те са кротки.Обикновено през целия път спят,после като ги заведем при родителите си ,гледат странно половин час и после се държат така все едно цял живот там са живеели.Веднъж ги оставихме за 2 дни сами и като се върнахме устата и езика на Блеки,бяха целите покрити с херпеси.Лекарите казаха,че било от стрес,та оттогава не искам да ги оставяме сами :?
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
gothic_queen

Котешки хотел в София или Благоевград

Мнениеот megi » Вто Юни 14, 2011 5:27 pm

Ако някой знае приличен такъв в София или Благоевград да пише! И инфо за цени ако има ще е много хубаво. Трябва да оставя маца за няколко дни някъде, защото на сестра ми и писна все тя да я гледа :( Благодаря!
megi

Следваща

Назад към Общ форум