[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate() [function.getdate]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
Какво работим и харесва ли ни

Място за споделяне на всичко, което някак си не Ви се връзва с темите на останалите форуми

Мнениеот bscvetkova » Нед Авг 18, 2013 1:27 pm

Приятели, осмелих се да направя тази тема, защото в момента останах без работа и понеже нямам кой знае какви връзки и познати си търся по обяви. Нека в тази тема се похвалим какво работим или какво сме работили, дали ни допада или не, както и трудностите, които срещаме в работния процес. Ще се радвам да има активност и да ви хареса моята идея.
Аз работя от 14-годишна, тогава раздавах рекламни материали, следващите две години работих в два магазина за домашни потреби, а миналото лято работих в Oysho в Grand Mall. Прекарах една година в София и там работих в Адидас два месеца. Истината е, че всичките позиции са били за продавач-консултанти, а на мен ми се иска да се развивам в професионалното си направление. Насочила съм се към икономиката и в частност Маркетинг, но работодателите не искат студенти редовно обучение, както и такива без опит.
Това е от мен. Сега сте вие на ред :)
Аватар
bscvetkova

Re: Какво работим и харесва ли ни

Мнениеот Ivaylo_Bombata » Чет Авг 22, 2013 11:52 pm

Здрасти и от мен. От 2009 година работя в сектора на частната охрана, както за веригата магазини Билла, така и в момента от 2010 за Пикадили АД.

Преди това работех в завод за стоманобетонни конструкции тоест правихме стълбове за пренос на ел енергия и траверси за употреба на БДЖ.
След това бях дълго време в завод в производството на хлебни изделия.

Съжалявам, че си останала без работа, на колко си? Ще си намериш нещо, според твоята потребност.
Изображение
Аватар
Ivaylo_Bombata

Мнениеот Metrohina » Пон Юли 09, 2018 11:45 pm

Всем привет с России! Я работаю спортивным прогнозистом на агенство bet king отзывы, помимо своей прямой деятельности наше агенство является генеральным спонсором приюта для кошек в Подмосковье. Мы расширяем свою деятельность, в связи с чем, хотелось бы пообщаться с болгарскими коллегами.
Аватар
Metrohina

Мнениеот joro70 » Вто Юли 10, 2018 11:41 am

Аз не бих бързал да кликам на линка от горния пост.
Ето това ми изкара Гугле-то:
BetKing.Pro — прогнозы и ставки на спорт

Този сайт може да е променен от хакери.

Спортивные прогнозы и ставки на все виды спорта

Да не се окаже че е препратка към вирус
joro70

Назад към За всестранно развитите