Raid ламинирани таблетки и котарак

Проблеми възникващи в съжителството Ви с домашния любимец. Дране на мебели. Уриниране не където трябва. Котките и децата, котките и бабите, котките и телевизора...кой командва?!

Raid ламинирани таблетки и котарак

Мнениеот moniqueangelova » Чет Юни 08, 2017 5:02 pm

Здравейте, много ме хапят тези комари.. въпросът ми е дали мога да използвам таблетките без да навредя на котарака ми? Ако са вредни, моля да споделите някакви безопасни мерки за прогонването им.. :roll:
All you need is love... and a cat.
Аватар
moniqueangelova

Re: Raid ламинирани таблетки и котарак

Мнениеот Kot » Чет Юни 08, 2017 7:04 pm

Мрежи... За вредността на таблетките не знам, аз ползвах такива преди много години, но особен ефект нямаха, а аз усещах нещо неприятно впоследствие. Аз лично не бих рискувал. Но сега също страдам от комари, тъй като с мрежите е малко сложно...
Не знам кой е създал котката, но е направил много добре!
Аватар
Kot

Мнениеот moniqueangelova » Чет Юни 08, 2017 7:14 pm

Да. Мислила съм за мрежи, но обстановката не го позволява. Имам в предвид, че имам простор и няма как да слагам и да свалям мрежите.. :(
All you need is love... and a cat.
Аватар
moniqueangelova

Мнениеот joro70 » Пет Юни 09, 2017 8:37 am

Пишете " комарник за прозорец " в Гугъла и излизат една камара реклами на фирми предлагащи всякакви видове подвижни комарници - на панти , пръзгащи , ролетни и тн. Аз лично съм сложил ролетен на терасата. А за таблетките кой каквото ще да казва , според мен не са съвсем безвредни - нито за хората , нито за котките - все пак са химия .
joro70

Мнениеот Лапички » Пон Юни 19, 2017 1:28 am

Мисля, че всички препарати против комари и всякакви инсекти са опасни за животни особено за рибки, защото се разтварят във вода твърде лесно по въздуха, може да е нищожен процент, но за тях е доста вредно.Попитай и някой ветеринар, ако поставиш нещо подобно внимавай да не е в близост до купичката с вода на котето или поне не в същата стая.
Изображение
Аватар
Лапички

Назад към Грижи за котките. Съжителство и дресировка