Търсене на имот в София с домашни любимци?

Проблеми възникващи в съжителството Ви с домашния любимец. Дране на мебели. Уриниране не където трябва. Котките и децата, котките и бабите, котките и телевизора...кой командва?!

Търсене на имот в София с домашни любимци?

Мнениеот mishomihailov » Сря Май 16, 2018 10:27 pm

Здравейте, напоследък изпитвам затруднения с намирането на апартамент под наем с домашния любимец. Никъде не искат да ни вземат. Някой дори директно си ми казаха, че има доста голямо търсене на апартаменти и няма смисъл да рискуват като взимат мен. Брокерите също не ни обръщат достатъчно внимание и не търсят усърдно като им кажа, че имам котки. Можете ли да препоръчате фирма, с която сте работили и сте доволни.
mishomihailov

Re: Търсене на имот в София с домашни любимци?

Мнениеот Kot » Сря Май 16, 2018 11:32 pm

Не мисля, че е от фирмата. Аз също го имах тоя проблем, просто уцелих, вероятно защото мястото е специфично и др. подробности, тоест когато даден имот не е много желан, може да правят отстъпки и да се съгласят и за животни. Иначе е голям зор, въпрос на късмет е да се намери нещо. Абе мани :( :o :?
Не знам кой е създал котката, но е направил много добре!
Аватар
Kot

Re: Търсене на имот в София с домашни любимци?

Мнениеот gaba » Чет Май 17, 2018 7:14 pm

Така е. Много е трудно. Трябва да попаднеш на свестен наемодател, за да имаш шанс. Другия вариант е да е по-стар апартамента, тогава пак позволяват повечето. Може да провериш тук http://www.superimoti.bg/naem/bulgaria/selectsya/ и да им пишеш да ги питаш дали имат такива апартаменти. Те обикновено обсъждат всичко предварително и ти намират само такива неща, които те устройват. Мисля, че с тях би имал най-голям успех. На мен лично на втория оглед ми намериха идеално жилище, а хората нямаха нищо против животните.
gaba

Назад към Грижи за котките. Съжителство и дресировка